Bosch marka cihazlarınızdaki teknik sorun ve arızlarda servise ulaşın. Gebze Bosch Servisi 0530 403 91 79 çağrı merkezinden servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Arızalı kombi cihazları, Çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, buzdolabı, klima ve diğer cihazlarınız için Kocaeli merkez teknikten hizmet alabilirsiniz.

Gebze Bosch teknik servis hizmetlerinde 1 yıl işçilik garantili hizmet verilir. Servisi aramadan önce cihazlarınızdaki elektrik bağlantılarını kontrol ediniz. Kombi arızları için gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol ettikten sonra servisi aramanız önerilir. Klima cihazları içinde öncelikle kumandanın çalışıp çalışmadığını pillerini değiştirerek kontrol ediniz.

Servisi arayan cihaz sahipleri mutlaka yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra servis numaralarını araması gerekir. Çok basit kontrol eksikliklerinden dolayı boşuna servis ücreti ödemeyin.

Gebze Bosch Kombi Servisi

Gebze Bosch Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızda bir çok farklı arıza görülebilir. Gebze Bosch servisi telefonlarına en çok gelen talepler kombi sıcak su sensörü arızası, bağlantı kablosu ve termostat arızaları, hava akış kaynaklı arıza ve anakart kaynaklı sorunlardır. Ayrıca baca çekişi sorunları içinde bir çok servis telefonu almaktayız.

Gebze Bosch kombi servisi için en uygun servis ücretleri ile hizmet veririz

Evinizde kullandığınız kombi cihazlarının arızalanması halinde yetkili kişiler olmadan bilmediğiniz müdahaleleri yapmaktan kaçının. Kullanıcıların dijital kombi ekranlarında gördükleri hata kodlarından yaşadığı arızaları anlamalı mümkündür. Servisi ararken bu hata kodlarını teknik birim ile paylaşınız. Çünkü sizlere sağlanmakta olan kombi servisi hizmeti bu sorun dahilinde donanımla adresinize gelecektir.

bosch yetkili servisi gebze

Bosch Yetkili Servis Gebze

Yeni satın aladığınız Kombi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Kurutma makinesi, Klima ve diğer Bosch küçük ev aletleri açılış, kurulum işlemleri için yetkili servisi arayınız. Sıfır cihaz ilk kurulumları Gebze Bosch Yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında garantisi devam eden cihazlar içinde yine Bosch yetkili servis Gebze telefonlarından iletişime geçmeniz gerekir.

Kocaeli merkez teknik servis firması özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Bundan dolayı garantili cihazlarla birlikte yeni satın alınan ürünleriniz için servis sağlamaz. Garanti kapsamı dışında kalmış tüm beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için servisimizden en uygun fiyat tarifleri ile hizmet alabilirsiniz.

gebze bosch servis telefonu

Gebze Bosch Servis Telefonu

Bulunduğunuz Gebze semtleri ve mahallelerinden servis kayıt işlemlerini 0530 403 91 79 nolu telefondan yapabilirsiniz. Servis hizmetleri mesai saatleri içinde verilmek olup servis kayıt işlemleri ise 7/24 yapılabilmektedir. Gün içinde erken saatlerde ilk servisi almak içn kaydınızı erken yapmanız tavsiye edilir.

Gebze bosch servisi telefon numarası arandığında sizlere cihaz modeli ve aldınız arıza sorulacaktır. Bunun dışında servis ekibimiz sizlere sorunsuz ve hızlı ulaşımı için adres bilgileriniz detaylı ve hatasız istenecektir.

Gebze Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya markaları arasında Bosch ülkemizde ayrı bir yeri olan markadır. Senelerdir ülkemizde Bosch markalı beyaz eşyalar kullanırlar ve tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bosch cihazlarının yeni nesil ürünlerindeki kalitesi tartışılmazdır. Eski model Bosch ürünleride günümüzde bir çok evde yıllar geçmesine rağmen hala kullanılmaktadır.

Dayanıklı tüketim eşyaları olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinelerinde senelerdir farklı bir çok seride üretim yapmış ve satışa sunulmuştur. Her ne kadar yüksek kalitede ürünler olsa da uzun süreli kullanımlar sonrasında çeşitli arızalar ve sorunlar çıkabilir. Doğru yerden profesyonel teknik destek almanız halinde çok daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Bosch beyaz eşya servisi Gebze ilçesinde Merkez Teknik firması tarafından yılladır yüksek kalitede sağlanmaktadır. Ufak büyük demenden tüm arızalı cihazlarınız için gerekli işlemi en iyi kalitede ve en hızlı şekilde verdik. Ürünlerinizde daha iyi performans almanız için tek bir noktada değil detaylı işçilik hizmeti sağladık. Yaşadığınız her tür arıza ve teknik sorunda aynı şekilde bugünde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bosch Klima Servisi Gebze

Bosch Klima Servisi Gebze

Beyaz eşya ve kombiler dışında klima cihazlarınız içinde hizmet veriyoruz. Bosch klima servisi Gebze ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde firmamız tarafından özel klima servisi olarak sağlanır. Bosch inverter klima modelleri, Climate 3000, 5000 serisi, Multi split inverter klima, breeze, Vertu duvar tipi klima, Salon tipi 48000 BTU klima ve diğer tüm eski veya yeni modelerde servisimiz vardır.

Bosch Vrf sistemleri içinde Gebze bölgesinde tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz. Tavan tip, salon tipi ve duvar tipi her klima arızası için bizden destek alabilirsiniz.

Gebze Bosch Servisi İletişim

Gebze Bosch Servis Hizmet Bölgeleri

Adem Yavuz Bosch Servisi Ahatlı Bosch Servisi Arapçeşme Bosch Servisi Balçık Bosch Servisi
Barış Bosch Servisi Beylikdağı Bosch Servisi Cumaköy Bosch Servisi Cumhuriyet Bosch Servisi
Denizli Bosch Servisi Duraklı Bosch Servisi Elbizli Bosch Servisi Eskihisar Bosch Servisi
Gaziler Bosch Servisi Güzeller Bosch Servisi Hacıhalil Bosch Servisi Hatipler Bosch Servisi
Hürriyet Bosch Servisi İnönü Bosch Servisi İstasyon Bosch Servisi Kadıllı Bosch Servisi
Kargalı Bosch Servisi Köşklü Bosch Servisi Mevlana Bosch Servisi Mimar Sinan Bosch Servisi
Mollafenari Bosch Servisi Osman Yılmaz Bosch Servisi Ovacık Bosch Servisi Pelitli Bosch Servisi
Sultan Orhan Bosch Servisi Tatlıkuyu Bosch Servisi Tavşanlı Bosch Servisi Tepemanayır Bosch Servisi
Ulus Bosch Servisi Yağcılar Bosch Servisi Yavuz Selim Bosch Servisi Yenikent Bosch Servisi

Gebze Bosch Servisi İletişim

Servis kaydı yapmak oldukça kolay. Cihaz sahibi olarak tek yapmanız gereken 0530 403 91 79 iletişim numarasından servisimize ulaşmanız ve kaydınızı bir kaç dakika içinde oluşturmanızdır. Acil servis gereken durumlarda lütfen iletişim esnasında belirtiniz. Size en yakındaki Gebze bosch servisi ekibimizin müsaitlik durumuna göre hemen adrese yönlendirme yapabiliriz.