İzmit Bosch Servisi ile ilgili yıllardır hizmet sağlayan Kocaeli Merkez Teknik, her geçen gün yüzlerce müşteriye hizmet vererek bölgenin lider markası haline gelmiştir. Bosch markalı tüm cihazlara özel servis hizmetleri sunmaktayız. Orjinal yedek parça ve uzman ekibimiz ile beyaz eşya başta olmak üzere tüm Bosch ile ilgili servis ve bakım konularında bizi arayabilirsiniz. Son zamanlarda üretilen cihazlarda genellikle periyodik bakım hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle beyaz eşyalar da cihazların daha verimli çalışabilmesi ve daha az enerji harcaması adına belirli periyotlarda bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

İzmit Bosch servisi, profesyonel ve kaliteli

Bosch markasına ait tüm eğitimleri almış olan uzman kadromuz ile %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İzmit Bosch özel servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde firmamız tarafından garanti verilmektedir. Garanti kapsamına giren tüm bakım ve servis hizmetlerimizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tekrardan bizi arayarak, anında destek talep edebilirsiniz. Yapılan çalışmaların ardından cihazlarınızla ilgili daha etkili kullanım konusunda bilgi verilmektedir.

Kocaeli Merkez Teknik, hem satış öncesinde hemde satış sonrasında tamamen müşteri odaklı çalıştığından dolayı bölgede tercih edilen marka haline gelmiştir. Sizinde İzmit Bosch servisi ile ilgili hizmete ihtiyacınız varsa bugün bizi arayın ve avantajlı fiyatlardan yararlanın! Bölgedeki birçok Bosch özel servisi rakiplerimizi yakından takip ederek, fiyat politikamızı bu yönde belirlemekteyiz. Üstelik dakikalar içerisinde müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve uygun olduğunuz tarih ve saate randevu alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Gebze Baymak Kombi Servisi başlıklı içeriğimizi de okumanızı öneririz.